Hotel Wisła - tanie noclegi w Nowym Sączu

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Hotel Wisła

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nocleg na Szlaku Orlich Gniazd

W Polsce nie brakuje zakątków, w których pełno jest historii do odkrycia. Dla każdego kto pragnie spędzić wakacje na zwiedzaniu można polecić ofertę noclegu na Szlaku Orlich Gniazd. Nocleg ten zapewnia między innymi ośrodek agroturystyki jakim jest Jurajskie Pokoje Pod Lasem.

Nocleg w górach

Ośrodek agroturystyczny - Jurajskie Pokoje Pod Lasem

Miejsce to jest dosyć niewielkie, jednakże dostępne są tam aż cztery świetnie wyposażone pokoje do wynajęcia na dłuższe, jak i krótsze terminy. Wszystkie pokoje są urządzone praktycznie, jak i estetycznie, zatem czas w nich spędzony na pewno będzie należał do przyjemnych. Goście zatrzymujący się w tym ośrodku mogą liczyć na bezpłatny parking oraz szybkie Wi-Fi. Dostępny jest też aneks kuchenny, z którego zawsze można swobodnie korzystać. Wszystko to oferowane jest w bardzo niskich cenach, co stanowi dodatkową zachętę.

Pracownicy ośrodka Jurajskie Pokoje Pod Lasem zawsze pomagają swoim gościom, starając się zapewnić, że mile wspominają cały pobyt. Bliskość do zamków i innych zabytków sprawia, że to idealny nocleg dla każdego turysty. 

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!