Skip to main content

Hotel Wisła - tanie noclegi w Nowym Sączu

Blog

Hotel Wisła

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzie zorganizować kameralne spotkanie okolicznościowe?

Dodaj komentarz

Coraz częściej restauratorzy rozszerzają swoją ofertę o możliwość zorganizowania w lokalu różnych imprez okolicznościowych. Takie imprezy wymagają bardzo dużej dokładności i staranności podczas przygotowywania. Zadbanie o najmniejsze szczegóły jest kluczowe, jeżeli chcemy, aby nasze wydarzenie było idealnie w stu procentach. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie usługi restauracyjnej z usługą hotelarską, ponieważ wtedy nasi goście mogą od razu na miejscu odpocząć. W tym artykule podpowiadamy, gdzie najlepiej zorganizować przyjęcie okolicznościowe.

Restauracja Esterante

Hotel z restauracją

Bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej jest hotel, który posiada własną restaurację. Jeżeli zdecydujemy się zorganizować naszą imprezę właśnie na terenie takiego obiektu, to powinniśmy szczególnie zadbać o to, by wybrany hotel posiadał dogodną lokalizację, łatwy dojazd i bezpłatny parking. Świetnym rozwiązaniem okazać się może także wybór hotelu, który znajduje się się w okolicy innych ciekawych terenów. W przypadku organizacji konferencji w Krakowie, takim miejsce może okazać się hotel Estera z restauracją Esterante: https://hotelestera.pl/restauracja/esterante, zlokalizowany w samym sercu zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Zaproszeni goście od razu mogą spędzić noc w zarezerwowanych pokojach hotelowych, a w wolnym czasie wybrać się na spacer po okolicy.

Sale konferencyjne i bankietowe

Dobrze, aby wybrany przez nas obiekt hotelowy, w którym zorganizujemy naszą imprezę, posiadał własną salę konferencyjną lub bankietową. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na rozmiary takich pomieszczeń, ponieważ muszą one być zdolne do pomieszczenia wszystkich naszych gości. Sala konferencja lub bankietowa posiadać powinna odpowiednie wyposażenie: nagłośnienie, rzutnik multimedialny oraz klimatyzację. Musi ona spełniać wszystkie nasze oczekiwania, ponieważ jest to kluczowe gdy chcemy zorganizować imprezę na wysokim poziomie. Zwrócić uwagę należy także na opinie o obsłudze kelnerskiej i hotelarskiej. Musi być ona przecież na najwyższym poziomie.

Menu i obsługa

Ważnym elementem przy organizowaniu spotkania okolicznościowego, jest zaplecze gastronomiczne. Jedzenie bardzo często jest wykorzystywane na takich imprezach do zbudowania dobrego wrażenia. Niesmaczne i nieodpowiednie potrawy mogą sprawić, że nasi goście będą sfrustrowani. Dlatego szukając miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, zobacz menu i zastanów się, czy tego rodzaju posiłki odpowiadają charakterowi spotkania. 

Innym ważnym aspektem jest obsługa, która będzie pracować w trakcie trwania naszego spotkania. Dobrze by obiekt, który wybierzemy, posiadał wykwalifikowaną kadrę kelnerów oraz kucharzy. Tylko taka kadra może zapewnić podczas naszego wydarzenia najwyższy poziom obsługi naszych gości.

Nocleg

Organizując imprezę okolicznościową w hotelu, robimy to głównie dlatego w tym miejscu, ponieważ oferuje ono dużą bazę noclegową. Imprezy okolicznościowe kończą się zazwyczaj bardzo późno i wielu gości potrzebuje miejsca na nocleg. Dlatego tak ważne jest szczególne przykucie uwagi kwestii pokoi hotelowych. Ich ilość musi być odpowiednia, aby pomieścić naszych gości, a oprócz tego muszą one być zadbane.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!