Skip to main content

Ranking Hoteli w Wiśle - zobacz najlepsze miejsca

Hotel Podium

Hotel Podium — W czołówce rankingu hoteli w Wiśle

Hotel Podium, wyróżniający się w rankingu hoteli w Wiśle, położony jest w spokojnej i malowniczej okolicy Wiśle Malinki. Jego bliskość do jednego z najpiękniejszych szlaków widokowych w Beskidach oraz skoczni narciarskiej im. Adama Małysza czyni go jednym z najlepszych hoteli dla miłośników sportów zimowych.

Hotel podium - Ranking hoteli w Wiśle

Atrakcje dla aktywnych — dlaczego Hotel Podium jest w czołówce rankingu hoteli w Wiśle

Nie tylko oferuje komfortowe noclegi, ale również stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek po Beskidach. Bliskość górskich szlaków oraz specjalne pakiety dla gości sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe wśród najlepszych hoteli w Wiśle.

Kriosauna CryoSpace — innowacja wśród najlepszych hoteli w Wiśle

Dla gości pragnących regeneracji, Hotel Podium oferuje kriosaunę CryoSpace. To nowatorskie rozwiązanie wśród hoteli w Wiśle, które pozwala na przyspieszenie regeneracji i poprawę kondycji skóry.

Hotel Podium Restauracja

Konferencje i integracje w górskim klimacie

W rankingu hoteli w Wiśle, Hotel Podium wyróżnia się doskonałą ofertą dla biznesu. Organizacja konferencji czy integracji firmowej w górskim otoczeniu to propozycja, która przyciąga wiele firm.

Mistrzostwo smaku — kulinarna czołówka w Wiśle

Restauracja Mistrzowska w Hotelu Podium to prawdziwy raj dla smakoszy. Lokalne produkty i zdrowe potrawy czynią ją jednym z najlepszych miejsc kulinarnej mapy Wiśle.

Najlepszy hotel w Wiśle - Hotel Podium

Hotel Podium
Osiedle Bajcary 13, 43-460 Wisła
http://www.hotelpodium.pl/
Tel.: 338 555 078

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!