Hotel Wisła - tanie noclegi w Nowym Sączu

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Hotel Wisła

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wynajem busa świetną metodą, by dostać się nad morze

Każdemu z nas od czasu do czasu należy się trochę odpoczynku, szczególnie gdy przez większość roku ciężko pracujemy i mamy wiele różnych obowiązków. Taki wakacyjny wyjazd w ekipie zaprzyjaźnionych osób pozwala świetnie naładować baterie na przyszły rok i doskonale wypocząć. Oczywiście, bardzo ważne jest to, by na taki urlop wybierać się w sprawdzonym i doborowym towarzystwie. Pozostaje jeszcze kwestia tego, jak dostać się w oddalony region kraju, szczególnie jeżeli właśnie podróżuję się większą ekipą.

Nad morze busem, po morzu statkiem

Bardzo fajnym pomysłem na wakacyjny wyjazd w kilka osób jest na pewno wyjazd nad morze. Szczególnie że nad morzem można spędzać czas na wiele różnych sposobów. Jedni lubią sobie po prostu popływać, inni wolą poleżeć się i poopalać na plażę, jeszcze inni lubią trochę pospacerować i poszukać bursztynów. Nadmorskie miejscowości także są pełne atrakcji różnego typu, poczynając od kawiarenek i barów, poprzez sklepy z pamiątkami, aż po latarnie morskie, czy możliwość wynajęcia statku na wypłynięcie w morze.

Możesz być kierowcą

Jeżeli jednak ekipa powiedzmy siedmiu, czy ośmiu osób chce wybrać się z południowej części kraju aż nad morze, to musi dobrze przemyśleć środek transportu. Jazda na dwa auta jest dosyć kłopotliwa, a połączenia kolejowe niezbyt dobre. Dobrym pomysłem może być więc wynajęcie busa na wycieczkę i zebranie się całą ekipą jednym pojazdem, takie rozwiązanie oferuje między innymi wypożyczalnia busów Wrocław, gdzie sami możemy sobie osobiście wyznaczyć trasę przejazdu. Jasne, jedni wolą, żeby nad morze zawiózł ich doświadczony kierowca, inni jednak będą w mojej wynajem busa bez kierowcy, gdzie sami będą sobie decydowali jaką prędkością pojadą, jaką trasą, jakie będą robili postoje i tak dalej.

Wybierz markę

Wypożyczenie busa nie jest już dziś żadnym problemem, a dodatkowo, możemy sobie wybrać, jaki rodzaj i marka busa nas interesuje. Nie warto przepłacać, dlatego też najlepiej jest wynająć takie autobusik, które zabiera dokładnie taką liczbę osób, jaką wybieramy się na wakacje. Nie ma się też czego bać w kwestii stanu technicznego takiego pojazdu, bowiem wypożyczalnie bardzo dbają o to, bo każdy wypożyczony bus miał aktualne wszelkie badania techniczne i przeglądy, a także był w bardzo dobrym stanie. Oczywiście, busy oraz ich wypożyczenie są w pełni ubezpieczone, to znaczy, jeżeli stałoby się coś niezbyt dobrego po drodze, to wszystko pokryje ubezpieczyciel, a nie my z własnej kieszeni.

Zwiedzaj miasta busem

Wypożyczenie takiego busa na wakacje jest też fajne pod takim względem, że obejmuje nie tylko przejazd na wakacje i powrót z wakacji, ale i możemy z tego busa sobie korzystać na miejscu, na przykład jeździć z jednej miejscowości do drugiej i zwiedzić sporo fajnych, ciekawych miejsc.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!