Hotel Wisła - tanie noclegi w Nowym Sączu

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Hotel Wisła

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po co w hotelach sala konferencyjna?

Gdyby ktoś nas teraz zapytał: "Z czym kojarzy wam się hotel?", na pewno odpowiedzielibyśmy: "Z miejscem, w którym można wynająć pokój". Gdy jesteśmy na wakacjach lub w podróży służbowej, zdarza nam się korzystać z tego rodzaju formy noclegowej.

Sala szkoleniowa i konferencyjna w hotelu

Dodatkowe udogodnienia dla biznesu w hotelach

Praktycznie każdy większy hotel oprócz pokojów do wynajęcia oraz restauracji dla gości, posiada także salę konferencyjną. Hotele w większych miastach tworzą takie przestrzenie, ponieważ znacznie podnoszą one funkcjonalność. Za przykład może posłużyć nam sala szkoleniowa w Tarnowie, mieszcząca się w renomowanym hotelu GAL. Sala ta spełnia wszelkie wymagania potrzebne do przeprowadzenia szkolenia w nowoczesnej formie: jest tam między innymi bezprzewodowe Wi-Fi oraz rzutnik. W celu generowania większych zysków hotele zawierają umowy najmu takiego pomieszczenia zarówno z firmami, jak i osobami fizycznymi. Sala konferencyjna powinna być duża, przestronna, ładnie urządzona i dobrze wyposażona. I chociaż konferencja w hotelu odbywa się głównie na takiej sali, może być ona wykorzystywana również na inne okazje. Są to m.in.:
  • szkolenia zawodowe;
  • spotkania i prezentacje biznesowe;
  • imprezy firmowe;
  • wydarzenia handlowe oraz charytatywne;
  • uroczystości i przyjęcia rodzinne.

Szkolenia firmowe w komfortowych warunkach

Przedsiębiorstwa, które organizują szkolenia dla swoich pracowników, a których siedziby mają ograniczenia przestrzenne, chętnie podpisują umowy z hotelami, wynajmują salę na jeden dzień, uiszczają opłatę, tym samym zapewniając zatrudnionym dogodne warunki podnoszenia kwalifikacji zawodowych. To bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza gdy firmy zatrudniają dużą liczbę osób, a prawo i obowiązujące przepisy wymagają przeszkolenia ich jednocześnie w krótkim czasie. Taka sala świetnie zdaje egzamin podczas spotkań i prezentacji biznesowych, kiedy np. właściciele firm podejmują kontrahentów z zagranicy. Na pewno poprawia to wizerunek przedsiębiorstwa. Z tego typu rozwiązania nierzadko korzystają firmy zagraniczne rekrutujące polskich pracowników. Prezentacja firmy odbywa się na sali konferencyjnej, co wpływa na pozytywny odbiór przez rekrutowanych.

Imprezy firmowe

Coraz częściej w hotelach mają miejsce imprezy firmowe. W ostatnim czasie rośnie ich popularność, zamieniają się w wysokiej klasy eventy, na których nie brakuje wymyślnego poczęstunku, animatorów kultury oraz dj'a. Do takiej zabawy niewątpliwie potrzebna jest duża przestrzeń.

Okazja do wsparcia działalności charytatywnej

Wydarzenia handlowe i charytatywne, takie jak targi, prezentacje produktów, zbiórki pieniędzy, także z powodzeniem mogą być organizowane w dedykowanych salach, jakimi dysponuje hotel. W niektórych przypadkach staje się on sponsorem danego wydarzenia, np. zbiórki na cele charytatywne. Udostępnia swoją salę za darmo, a w zamian jego logo zostaje umieszczone w biuletynie informacyjnym.

Rodzinne przyjęcie poza domem

W sali konferencyjnej można urządzać komunie, stypy, chrzciny, skromne wesela. Oczywiście wpływa na to wiele czynników: liczba gości, wielkość sali, możliwość skorzystania z hotelowego cateringu. Z reguły ze względu na imponujący styl wnętrza, wysokie stropy i przestronność, wiele ludzi rezygnuje z organizacji rodzinnych uroczystości w zaciszu własnego domu na rzecz przyjęcia w sali konferencyjnej.

Jak widać, hotel to nie tylko baza noclegowa. To wielofunkcyjny obiekt, który z powodzeniem podnosi prestiż każdego publicznego wydarzenia.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!