Hotel Wisła - tanie noclegi w Nowym Sączu

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Hotel Wisła

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czy warto kupić nowe mieszkanie?

Większość małżeństw prędzej czy później stanie przed wyborem kupna mieszkania lub domu. Oczywiście i jeden, i drugi wybór ma swoje zalety. Kupując przykładowo nowe mieszkania deweloperskie trzeba mieć na uwadze komfort użytkowania zimą, gdy zawiewa śnieg i temperatura spada poniżej zera. W zasadzie nikt nie musi troszczyć się o palenie w piecu żeby nie pękły rury z wodą lub odśnieżanie przed swoją posesją. Dom jest jednak większy i pozwala na zachowanie intymności w porównaniu do mieszkania w bloku.

mieszkanie od dewelopera z Zielonej Góry

Każdy musi mieć swój kąt

Zakładając dużą rodzinę trzeba liczyć się z koniecznością posiadania odpowiedniego miejsca na to, by każdy miał swoją przestrzeń. Małe dzieci nie muszą mieć swoich pokojów, jednak starsze potrzebują własnego kącika, by móc bawić się i uczyć w spokoju. Wielodzietna rodzina zdecydowanie powinna kierować się w stronę kupna domu jednorodzinnego. W naszym społeczeństwie modny jest jednak nieco inny model rodziny. Jedno lub dwójka dzieci oraz rodzice śmiało mogą mieszkać na mniejszej przestrzeni w mieszkaniu znajdującym się w mieście. Obecnie niektóre propozycje mają nawet dwie oddzielne łazienki przez co można ograniczyć poranne kłótnie. Dobrym rozwiązaniem mogą być apartamenty od dewelopera w Zielonej Górze , bo nie wstydźmy się tak mówić o wielkopowierzchniowych mieszkaniach z wyższym standardem wykończenia, są atrakcyjnymi ofertami zarówno dla rodzin, jak i osób żyjących w związkach partnerskich.

klucz do nowego mieszkania od dewelopera AMARO

Rynek pierwotny i wtórny

Dzięki ich wielkości każdy może poczuć się dość intymnie. Oczywiście apartamenty są dostępne na rynku pierwotnym i wtórnym. Czy warto kupić mieszkanie od dewelopera? Owszem. Mamy pewność, że wszystko jest nowe. Mieszkanie nie kryje przed nikim złowrogich tajemnic jak pęknięte rury, grzyb na ścianie. Dzięki temu nie trzeba inwestować w duże remonty, które pochłaniają nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. To duża suma pieniędzy. Może okazać się, że nasz budżet nie jest w stanie przezwyciężyć kolejnych dodatkowych wydatków. W końcu niezwykle często inwestorzy na kupno swojego wymarzonego mieszkania muszą zapożyczyć się w banku.

Nie trać pieniędzy

I nie są to małe kredyty. Zadłużenie zazwyczaj obciąża kredytodawców na wiele lat, dlatego każdy dodatkowy tysiąc złotych jest balastem. W końcu od kwoty kredytu kapitałowego będą obliczane odsetki, co razem sumuje się na ogólną miesięczną ratę. Czy ktokolwiek chce spłacać zadłużenie przez dodatkowe dwa, trzy lata? Oczywiście, że nie. Z tego powodu warto kupić gotowe mieszkanie, którego nie trzeba remontować. Dodatkowo deweloperzy bardzo często udzielają klientom zniżek. Można negocjować ogólną cenę zakupu i dostać bardzo wyraźną obniżkę. Czasami oszczędności wynoszą nawet kilkanaście tysięcy złotych. Oczywiście cenę sprzedaży można negocjować również z osobami sprzedającymi swoje własne nieruchomości. Dla niektórych może być to nawet bardziej kusząca ofertą. Nigdy jednak nie wiadomo czy nie będzie trzeba remontować.

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!